ניהול ויעוץ עסקי
פרופיל   שרותים   קרנות ומימון   מאמרים   פגישת היכרות 

בעל עסק – צא ולמד

גם אם אתם בעלי עסק וותיקים וגם אם אתם יזמים שרק לאחרונה עשו את המעשה ופתחו עסק משלהם, ישנם כללים שתקפים לכולם – לא משנה מה גודל העסק שלכם.

כמנהלים ובעלים יש לכם אחריות רבה, כלפי העובדים וכלפי העסק ולא אחת יש צורך ללהטט בין הצרכים הבוערים המיידיים לבין הדאגה לטווח הרחוק. עם זאת, תכנון נכון לטווח הרחוק, יכול להסיר הרבה דאגות העשויות לצוץ דווקא בטווח הקרוב. דאגה לרווחת העובדים משרתת, בסופו של דבר, אתכם כבעלי עסק, שכן עובד מרוצה זה עובד יעיל. אז במקביל לטיפול בסביבת העבודה ובארגונומיה, ובמקביל לטיפוח המוטיבציה של העובדים, יש להשקיע עבורם חיסכון בקופות גמל – גם מכיוון שאתם מחוייבים על פי חוק וגם מכיוון שמעשית הצעד הזה מבטיח לעובד חיסכון לעתיד ועובד רגוע זה בדרך כלל מתכון למעביד רגוע.

אז העובדים מרוצים. ואתם? יש לכם עסק לנהל, על כל המשתמע מכך ובמציאות כלכלית משתנה ודינאמית, גם החברה היציבה ביותר, לא בהכרח יודעת מה ילד יום. לפיכך, כדאי להשקיע באפיקים בטוחים, שיבטיחו תשואה בעתיד. השקעה כזו תאפשר השקעות נוספות בעסק, פיתוח וקידום ואולי הרחבה כגון פתיחת סניפים וכמובן תבטיח שבזמן משבר אפשר לעשות שימוש ברווחי ההשקעה, מבלי לפגוע בהכנסות העסק.

את כל התורות המורכבות הללו ורבות אחרות, כדאי לרכוש לפני פתיחת העסק, על מנת שלא ליפול לאין ספור הבורות האפשריים. נתן להיעזר באנשי מקצוע שיוכלו לתת לכם כלים יעילים במיוחד, שיאפשרו לכם לקדם ולפתח את החברה מבחינה פיננסית, ניהולית, שיווקית ועוד, בטווח הקרוב והרחוק. כמו בכל תחום בחיים, עדיף שלא לחכות למשבר, אלא ללמוד כמה שאפשר ולהתחיל ליישם בהקדם את העקרונות שיאפשרו לכם להיות בעליו של עסק מצליח.


ת.ד. 121 מושב חמד 50295 | טלפון: 1599-590-555