תוכנת תזרים מזומנים
מסכי התוכנה   הורדת עידכונים   כניסת משתמשים   ניהול תזרים בעסקים   תזרים לארגונים גדולים   פורומים   לקוחות   פגישת הדגמה

ארכיון עידכונים

 • עדכון 2010.23.02 - 30/6/2012

   תיקונים ושיפורים במממשקי יבוא הנתונים 
  נעשה שיפור במנגנון יבוא הנתונים לתזרים המאפשר ליבוא נתונים ממערכות הנה"ח נוספות, כמו כן מאפשר הממשק החדש להפעיל פקודת הפעלה למערכת חיצונית וזאת לצורך יבוא הנתונים :

  בין הממשקים החדשים :

  תוכנת זום ותוכנת פריוריטי המותקנות בשרת מקומי

  תוכנת אשכול מבית מקסופט בע"מ

  תוכנת ריווחית


   דוח ניהולי חדש - דוח סיכום ספקים ולקוחות

  בדוח החדש מרוכזות כל התנועות המסווגות כחשבוניות פתוחות בצד הספקים ובצד הלקוחות. הדוח מסכם את כל התנועות לפי שם הספק / הלקוח ברמה החודשית, ומאפשר לקבל דוח תחזית גביה מרוכז (בדומה לדוח גיול חובות - אך לפי תאריך תשלום צפוי) לכל ספק או לקוח. לחיצה על הסכום החודשי במסך תפתח את את פירוט החשבוניות לאותו חודש במסך אותו אפשר לערוך.

   

   להפעלת הדוח החדש - תפריט "דוחות" ו"דוח סיכום חודשי - ספקים ולקוחות"


   מבט חדש על חשבונות מרובים - דוח גזברי

  דוח זה מיועד למשתמשים בעלי חשבונות מרובים ועובדים במסך החשבונות המאוחד. ברצועת המשימות הנמצא בצד ימין לדוח החשבונות המאוחד, נוסף לחצן דוח גזברי. דוח זה מאפשר מבט יומי על החשבונות שנבחרו במסך החשבונות המאוחד, תוך פירוק התנועות לפי סיווגים ברמה היומית. דוח זה מאפשר ראיה רב ממדית של סוגי התנועות בכלל החשבונות לאותו יום, והחלטה מושכלת יותר על ניהול החשבונות היומי. המסך מאפשר לחיצה על הסכומים ועריכה שלהם, תוך העברת תנועות מחשבון לחשבון בתוך המסך.

   שיפור במסך עריכת פעולות קבועות - פעולות מחזוריות

  במסך עריכת הפעולות הקבועות נעשו שיפורים המאפשרים מיון של רשימת הפעולות הקבועות לפי השדות המופיעים בהם ולהדפיס את הרשימה. כמו כן ניתן לחזור ישירות ממסך עריכת הפעולה הקבועה לרשימת הפעולות הקבועות במסך העריכה.

 • עדכון 2010.22.07 - 15/9/2011

   תיקונים ושיפורים במממשקי יבוא הנתונים 
  נעשה שיפור במנגנון יבוא הנתונים לתזרים המאפשר ליבוא נתונים ממערכות הנה"ח נוספות, כמו כן מאפשר הממשק החדש להפעיל פקודת הפעלה למערכת חיצונית וזאת לצורך יבוא הנתונים .


   תיקונים ושיפורי אבטחה ומהירות במנגנון התאמת הבנק

   
   התאמת המערכת למערכות הפעלה חלונות 7 ואקספלורר 9 החדש

 • עדכון 2010.22.06 - 31/5/2011

   תיקונים ושיפורים במממשקי יבוא הנתונים 
  נעשה שיפור במנגנון יבוא הנתונים לתזרים המאפשר ליבוא נתונים ממערכות הנה"ח נוספות, כמו כן מאפשר הממשק החדש להפעיל פקודת הפעלה למערכת חיצונית וזאת לצורך יבוא הנתונים :

  בין הממשקים החדשים :

  תוכנת מנג'ר מבית קריאייטיב סופטוור בע"מ

  תוכנת אשכול מבית מקסופט בע"מ

  תוכנת כספית


   יצוא דוחות לאקסל

  ניתנת אפשרות למשתמש ליצא את תזרים הסיכום התקופתי (יומי / שבועי / חודשי) ואת דוח איחוד הבנקים לתוכנת אקסל לצורך הדפסה, עריכה ושליחה  למחשבים ללא תוכנת תזרים.

   

   
   התאמת המערכת למערכות הפעלה חלונות 7 ואקספלורר 9 החדש

 • עדכון 2010.20.02 - 31/10/2010

   ניהול שורות תקציב
  שורות הצפי בתזרים עברו מהפכה והפכו לשורות תקציב. במסגרת השינוי ניהול התקציבים והיעדים בתוכנה הפך למתוחכם ומנוהל אוטומטי.
  כאשר מורידים הוצאה או הכנסה משורת תקציב, מערכת התזרים שומרת את המידע ואפשר לאחזר אותו ולנהל אותו בלחיצת כפתור. לחיצה על לחצן שורת תקציב, כאשר עומדים על שורת התקציב תפרט לנו במסך את כל השורות אשר הורדו משורת התקציב כולל הסכום המקורי שנקבע בשורת התקציב.


  כאשר הורדנו הוצאה / הכנסה מתקציב יודגש הסכום של השורה בצבע שחור. חיווי זה נועד לסמן ששורה זו ירדה משורת תקציב כלשהי. לחיצה נוספת על לחצן הורד מתקציב יציג לנו את שורת התקציב אליה "שייכת" שורה זו.
   לחצן F9 הוא לחצן קיצור המקביל ללחיצה על כפתור "הורד מתקציב" ויחד עם אפשרות "הורדה אוטומטית של שורות ידניות" הופך את ניהול שורות התקציב לקל ונוח מתמיד.

   שורות תקציב וממשק היבוא
  גם כאשר אנו מיבאים נתונים ממקורות מידע חיצוניים, ניתן לנהל את שורות התקציב בשיטה החדשה. נוסף על כך, ניתן (ואף נדרש) לשייך כל כרטסת יבוא נתונים לסיווג ספציפי של שורות תקציב. כך ניתן לנהל באופן אוטומטי שורות תקציב שונות מול מקורות מידע שונים.


   ארכיון אוטומטי של תזרימים
  מערכת תזרים מנהלת ארכיון אוטומטי פנימי במחשב של קבצי התזרים המסודר לפי הימים בחודש ונצבר עד למקסימום 30 ימים. הארכיון נמצא בתיקיית ההפעלה של התוכנה במחשב ומיועד, במקרי הצורך "להשיב" את התזרים ימים לאחור וזאת אם נעשו במערכת טעויות שלא ניתנות לשחזור. מנגנון הארכיון פועל בכל יום בעת פתיחה ראשונית של התוכנה ויש לאפשר לו לסיים את פעילותו.
  יש להדגיש כי מערכת הארכיון אינה מחליפה את הצורך בגיבוי מסודר וקבוע של תיקיית הנתונים לאמצעי גיבוי חיצוני למחשב. 


   התאמת המערכת למערכות הפעלה חלונות 7 וחלונות ויסטה
  מערכת התזרים הותאמה למערכות ההפעלה החדשות ופועלת בהן ביתר מהירות מבעבר. 
    

 • עדכון 2003.18.02 - 31/12/2009

   מנגנון מציאת התאמות אוטומטי - מסך התאמת בנק

  שיפור מהותי במהלך התאמת התזרים מול תנועות הבנק נוסף לתוכנה.

   בעזרת תכונה זו הופכת התאמת הבנק היומיומית למהירה יותר ופשוטה מאוד. להפעלת תכונה זו, יש ללחוץ על לחצן "מצא התאמות" שיופיע במרכז מסך התאמת הבנק המפוצל.

   

  התוכנה תציג את ההתאמות שנמצאו . יוצגו זוגות של התאמות, בכל זוג תופיע תחילה התנועה שמופיעה בתזרים ומתחתיה התנועה המקבילה שנמצאה בבנק.

  יש לעבור על הצמדים ולאשר את ההתאמה על ידי לחיצה על לחצן קבל. אם ההתאמה שנמצאה אינה נכונה, לדוגמא, נמצאו שתי תנועות שונות עם סכום זהה, יש ללחוץ על דחה לביטול ההתאמה.
  תנועות שהותאמו נעלמות מהתצוגה אך ניתן להציגן שוב על ידי לחיצה על לחצן הצג את כל השורות. בסיום ההתאמה יש ללחוץ על אישור.
  איך זה עובד – האשף מחפש התאמות לפי שלושה פרמטרים: זהות בסכום, זהות בשדה אסמכתא (לפי ארבעת הספרות האחרונות) וקירבה בתאריכים. שימו לב כי ההתאמות מסודרות בסדר יורד לפי רמת הוודאות. תנועות שזהות בשלושת הפרמטרים (כמו שיק שהופקד בזמן) יופיעו בראש הרשימה ויקבלו צבע כהה, תנועות שזהות בפרמטר אחד בלבד, יוצגו בתחתית הרשימה.
  שינוי סכום - שימו לב אם נמצאה התאמה לפי מספר אסמכתא והסכום שונה לחיצה על קבל תשנה את הסכום בתזרים לפי הרשומה המפיעה בבנק. לדוגמא, אם רשמנו הוראת קבע עם סכום משוער, האשף ימצא אותה לפי האסמכתא הבנקאית ויציג אותה לצד ההוראת קבע שירדה בבנק. לחיצה על אישור תעדכן את התזרים.
  ההתאמה אינה משפיעה על שדה הפרטים, הפרטים שהוקלדו על ידך בתזרים הם שישארו בסיום ההתאמה.

   פעולות קבועות - עריכה, שינוי ומחיקה

  בעת הזנת פעולה קבועה בתזרים במסך "הוספת פעולות קבועות" התוכנה שומרת את הפעולה הקבועה במאגר מיוחד של פעולות קבע. נשמרים פרטי הפעולה, מועדי ההתחלה והסיום, תדירות הפעולה ועוד.
  על מנת לערוך את הפעולה קבועה יש לבחור בתפריט פעולות - עריכת פעולות קבועות.  תופיע רשימת הפעולות הקבועות כפי שמוצג במסך הבא:
   
  יש לבחור את הפעולה שרוצים לערוך וללחוץ על המשך.
  יפתח מסך עריכת פעולות קבועות.
  כל שינוי שיתבצע במסך זה, ישפיע על כל המופעים העתידיים של הפעולה ויעדכן את הרישום במאגר הפעולות הקבועות. לחיצה על כפתור מחיקה,  ימחוק את המופעים העתידיים של הפעולה ויוציא אותה ממאגר הפעולות הקבועות.
  הזנת תאריך סיום חדש, יאריך את הפעולה הקבועה לפי הפרטים המופיעים במאגר.
   
   מסך חשבונות מאוחד חדש
  מסך החשבונות המאוחד הוחלף במסך חדש, המאפשר ראייה טובה יותר על חשבונות הבנק של העסק. כניסה למסך החדש באמצעות לחצן "מסך חשבונות מאוחד" בסרגל העליון.

  יש לבחור את התזרימים שברצונכם להציג במסך המאוחד על ידי לחיצה על לחצן הוסף בסרגל המשימות בצד ימין. התוכנה תפתח את תיקית קבצי התזרים, יש לבחור את הקבצים של חשבונות הבנק שברצונכם להציג וללחוץ על פתח.
  לשמירת התצוגה הנוכחית כך שהקבצים יוצגו אוטומטית בפתיחת מסך חשבונות מאוחד, יש ללחוץ על לחצן שמור רשימה בסרגל המשימות בצד ימין.
  להסרת אחד החשבונות יש לבחור את הקובץ להסרה מחלונית קבצים וללחוץ על הסר.

  ניתן לראות את עמודות החשבונות, אחד לצד השני, ומשמאל את עמודת הסיכום. טווח התאריכים המוצג כברירת מחדל מתחיל מתאריך שורת האיפוס וחודשיים קדימה. ניתן לשנות טווח זה על הקלדת טווח תאריכים שונה בסרגל המשימות בצד ימין.

  תצוגת החשבונות מראה סיכומים יומיים. בכל יום ניתן לראות סיכום הכנסות, סיכום הוצאות, יתרה לסוף היום ועמודת ה"חריגה" המציינת את מרחק היתרה ממסגרת האשראי בבנק הספציפי. צבע אדום ומינוס מסמל מרחק שלילי מהמסגרת וצבע ירוק מסמל מרחק חיובי מהמסגרת, כלומר יתרה לניצול.

  כניסה לתוך הנתונים -כל נתון המוצג במסך חשבונות מאוחד מאגד, למעשה,  מספר שורות הקיימות בתזרים באותו היום.   לדוגמא ההכנסות בתאריך מסויים באחד החשבונות. בריחוף מעל נתונים, סמל העכבר מתחלף ב"יד" כמו בלחיצה על לינק באינטרנט. לחיצה על סמל היד תפתח את הנתון המסוכם ותציג פירוט Drill Down. תצוגת הפירוט מאפשרת עריכת הנתונים ואף הוספה ומחיקה של שורות. לחצן העבר מאפשר להעביר את השורה שעומדים עליה לתזרים אחר. לדוגמא, אם הוחלט להעביר את תשלום המע"מ מחשבון אחד לשני, ניתן לעמוד על שורת הצפי של המע"מ, ללחוץ על לחצן העבר ולבחור את קובץ היעד. התנועה תימחק מקובץ המקור ותתווסף לקובץ היעד.

  פעולות מיוחדות במסך מאוחד :

  העבר מחשבון לחשבון - לאחר הצגת כלל החשבונות ובחינת מצב כל החשבונות, לעיתים נוצר הצורך להעביר כסך בין החשבונות. העברה בין חשבונות מורכבת מפעולת גריעה מחשבון המקור ומפעולת הוספה בחשבון היעד.
  לחצן העבר מחשבון לחשבון מאפשר לעשות זאת בקלות. יש לבחור תחילה את חשבון המקור בלחיצה על לחצן עיון בשדה העברה מחשבון (ורוד) יש למלא את פרטי הפעולה העתידית את תאריך ההעברה ואת הסכום, שימו לב כי הסכום והתאריך יופיעו בשדה העברה לחשבון הירוק.
  יש לבחור את קובץ היעד על ידי לחיצה על עיון בשדה העברה לחשבון (ירוק) יש למלא את יתר פרטי הפעולה ולאשר. לא לשכוך לבצע את הפעולה גם בחשבון הבנק.
  צמצום עמודות – ניתן להציג במסך חשבונות מאוחד מספר רב של חשבונות. כדי לקבל תמונה כוללת של כל החשבונות שניתן להציגה על המסך ולהדפיסה ניתן לצמצם את מספר העמודות המוצגות כך שיוצגו רק השורות התחתונות – יתרה ופער ממסגרת אשראי על ידי לחיצה על לחצן הסתר טורי הכנסה והוצאה.
  הצגת תרשימים משותפים – לחיצה על הצג תרשימי יתרה תפתח בחלקו התחתון של המסך, ניתוח גרפי של היתרות היומיות בכלל החשבונות המוצגים.
  התרשים השמאלי מציג קוי יתרה נפרדים לכל חשבון , שימו לב כי צבע הגרף זהה לכותרת התזרים שאותו הוא מיצג.
  התרשים הימני מציג את היתרה המצרפית של כל התזרימים.
  הדפסה - ניתן להדפיס את מסך החשבונות המאוחד ואת התרשימים על ידי לחיצה על כפתור הדפס בסרגל המשימות הימני.
  התוכנה תציג מסך תצוגה לפני הדפסה. הדוח יודפס כברירת מחדל בפריסה רוחבית על מנת לאפשר הצגת כל הנתונים במסך אחד. ניתן במסך זה לשנות את הגדרות העמוד ולהתאימן להדפסה.
  יצוא הדוח לקובץ – ניתן לשמור את הקובץ בפורמט HTML על ידי לחיצה על יצוא לקובץ ושמירת הקובץ בשם.
  הצגת דוחות סיכום על מספר חשבונות - לאחר הפקת מסך חשבונות מאוחד ניתן להציג את החשבונות המאוחדים בדוחות סיכום יומיים, שבועיים וחודשיים.

   אפשרויות חדשות נוספות

  לחצן מחיקת שורה - לחצן מחיקת שורה נוסף לסרגל הפעולות בחלק העליון של המסך.

  בקשת תמיכה - טופס בקשת תמיכה נוסף לתפריט העזרה וישלח למרכז התמיכה באופן מקוון ומיידי.

  תמיכה מרחוק- אפשרות זו מחברת את מרכז התמיכה למחשב המשתמש באופן חד פעמי, וזאת לצורך טיפול בתקלות ותמיכה בתוכנה.

 • עדכון 2003.14.02 - 31/5/2009

   מסך חדש בתוכנה - מסך מפוצל

  המסך המפוצל מרכז שלושה חלונות הכוללים מבטים שונים על תמונת התזרים :

  1. חלון פירוט התנועות הכולל הפרדה בצבע בין הימים.
  2. חלון סיכום יומי הכולל סה"כ הכנסות / הוצאות, עודף / גרעון יומי ופער ממסגרת האשראי.
  3. גרף יתרה יומי אינטראקטיבי הכולל אפשרות לקביעת הטווח.

  שילוב של שלושת החלונות במסך אחד נותן תמונה מרכזת על התזרים לטווח הקצר, כך שכל עדכון של אחד החלונות מרענן באופן אוטומטי את התצוגה שני החלונות האחרים.

  כניסה למסך המפוצל דרך תפריט תצוגה או דרך הסרגל המהיר החדש.

   

   דוח השוואה בין תקופות

   בדוח השוואה בין תקופות ניתן לערוך השוואה בין תקופות שונות בקובץ תזרים או תקופה שווה בין קבצי תזרים שונים. הדוח ההשוואתי עוזר לנתח מגמות ושינויים בגביה ובתשלומים בין חודשים / שנים ובנקים. ניתן להשתמש בדוח זה לורך השוואה של תכנון תזרימי אל מול ביצוע בפועל, וזאת ע"י שמירת התכנון כקובץ נפרד. הדוח כולל גם גרפים להשוואה ויזואלית בין התקופות וניתן לקבל פירוט תנועות בלחיצה על כל סכום בדוח. בסרגל הבחירה (בצד ימין) ניתן לקבוע איזה סיווגים / סוגים יכללו בדוח, ולקבוע טווח תאריכים לתקופות.

  כניסה לדוח השוואה בין תקופות דרך תפריט דוחות

   סרגל קיצורים

   סרגל הקיצורים (הסרגל המופיע בפינה השמאלית) עבר שידרוג ונוספו לו קיצורים חדשים :

  • פתח - לפתיחת תזרים קיים.
  • התאמת בנק - למעבר למערכת התאמת הבנק בתוכנה.
  • דוח תזרים חודשי - סיכום חודשי לפי סיווגים.
  • מסך מפוצל - מעבר למסך התזרים המפוצל החדש.
  • דוח חשבונות מאוחד - למבט כולל על מספר תזרימים ביחד.
 • עדכון 2003.14.01 - 30/11/2008

   הוספת סיווגים חדשים

  למשתמשים בגירסת עדכון זו ישנה אפשרות להוסיף סיווגים נוספים, לצורך חיתוך התנועות התזרימיות, וזאת מעבר לשמונה הסיווגים המגיעים כברירת מחדל במערכת. מערכת סיווגים זו היא נוספת למערכת הסוגים והקטגוריות החופשית הנמצאת בתוכנה.

  להוספת סיווגים חדשים יש להכנס לתפריט "טבלאות" ו "הכנס סיווגים".

   מסך פעולות קבועות

  למסך הוספת פעולות קבועות נוספו שלוש אפשרויות חדשות :

  1. קביעת מספר תשלומים ידוע (בנוסף לשדה "עד תאריך").
  2. מספור אוטומטי עולה של אסמכתאות ברישום סדרת שיקים.
  3. סימון שורות צפי להפחתה אוטומטית ממערכות נתונים חיצוניות.

   תפריט דוחות

   תפריט "דוחות" בתוכנה עבר שדרוג וסידור מחדש,  ונוספו לו דוחות חדשים : דוח תזרים יומי ודוח תזרים שבועי. דוחות אלו הם במבנה של הדוח החודשי האינטראקטיבי שנוסף בעדכונים הקודמים. במסך חשבונות מאוחד (תמונה מאוחדת של מספר חשבונות / תזרימים) נוספו לחצנים המאפשרים מעבר לדוחות יומי / שבועי / חודשי מאוחדים לחשבונות הבנק הנבחרים.

   מסך התאמת בנק

  למסך התאמת הבנק נוספה אפשרות "הסתר שורות מותאמות". אפשרות זו מציגה רק את השורות הלא מותאמות בתזרים, כאשר כל התאמה של שורות בעזרת לחצן "התאם" מעלימה את השורות שהותאמו, לנוחות המשתמשים.

  לחצן "חפש התאמה" שודרג והוא מסמן את השורה המתאימה בסימון ורוד באופן אוטומטי. למשתמש ישנה אפשרות לאשר הבחירה בלחיצה על "התאם" או לבחור התאמה אחרת בלחיצה על "קודם" ו "הבא".

   

 • עדכון 2003.13.02 - 11/4/2008

   תפריט חדש לתוכנת תזרים מזומנים - תפריט עזרה

  נוסף תפריט חדש לתוכנת תזרים המזומנים. בתפריט זה ישנו קישור אוטומטי לחוברת ההדרכה של התוכנה, הסבר מפורט על התאמת הבנק וקישור לפורום התמיכה החדש לתוכנה.

  בפורום התמיכה החדש יוכלו המשתמשים להעלות שאלות לצוות התוכנה, וללקוחות אחרים המשתמשים במערכת. לשתף טיפים ודרכי ניהול התזרים ברמה העסקית. כמו כן ישמש פורום התמיכה להעלות עדכונים חדשים וגרסאות ניסיוניות למערכת, לשימושכם, הלקוחות.

  כדי להכנס לפורום התמיכה לתוכנה - לחץ כאן !!

   שיפור במערכת התאמת הבנק

  לחצן חדש נוסף למערכת התאמת הבנק - לחצן חפש התאמה. - לחצן זה מאפשר למשתמש לערוך חיפושים בתזרים אול מול הבנק לצורך ההתאמות.

  כאשר אנו עומדים על שדה מסוים באחד מהחלונות (תזרים או בנק) ולוחצים על לחצן חפש התאמה או F3, תחפש התוכנה את הערך שמופיע בשדה בחלון המקביל. כל מה שנשאר לעשות הוא לסמן את השורות בצבע ורוד וללחוץ על לחצן התאם.

  חיפוש בעזרת חפש התאמה מקל באופן משמעותי על התאמת התנועות החזויות אל מול התנועות בפועל בחשבון הבנק, ומהווה צעד טכנולוגי להתאמה אוטומטית מלאה של התזרים אל מול הבנק.

   הוספת רזולוציה חדשה למסך התנועות בתזרים

  בעדכון נוספו שתי אפשרויות רוזולוצית מסך חדשות :

  1280*1024 למסכים חדשים.

  1280*720 - לבעלי מסכים רחבים.

  לשינוי והתאמת הרזולוציה למסך שלכם - תפריט הגדרות וגודל מסך.

 • עדכון 301007 - 28/10/2007

   דוח תזרים חודשי מעודכן

  בתפריט דוחות נוסף דוח תזרים חודשי אינטראקטיבי חדש. בדוח זה יוכל המשתמש לשלוט על מרכיבי התזרים היוצרים את הדוח החודשי, הן ברמת הסיווגים, הסוגים והקטגוריות, והן ביכולת להציג, לערוך ולשנות את התנועות המרכיבות את הסיכום החודשי. בצד ימין של הדוח יופיע חלון המשימות של הדוח (אותו אפשר להציג ולהסתיר), בעזרתו ניתן לשלוט על מרכיבי הדוח, והתאריכים אליהם הוא מתייחס. לחיצה על כל אחד מהסכומים המופיעים בדוח יעלה את מסך התנועות המרכיבות את הסכום.

  דוח זה הוא הכלי החשוב ביותר במערכת לתכנון אסטרטגי של תזרים הארגון לטווח הבינוני.

  כניסה לדוח דרך תפריט "דוחות" ובחירת האפשרות "דוח תזרים חודשי".

   מערכת התאמה מול תנועות הבנק

  מצורפת לעדכון גירסת בתא של מערכת התאמת תנועות הבנק לתזרים מזומנים. המערכת מאפשרת למשתמש ליבא את תנועות החשבון מתוך אתר האינטרנט של הבנק אל תוכנת תזרים מזומנים. בעזרת מסך התאמת התנועות, תוסיף המערכת את התנועות שלא תוכננו בתזרים באופן אוטומטי, ותדחה את התנועות שתוכננו בתזרים אך לא נפרעו בפועל בחשבון הבנק.

  הסבר על התאמת תנועות תזרים אל מול חשבון הבנק

 • עדכון 300606 - 7/7/2006

  תפריט תצוגה - תפריט חדש

  בשורת התפריטים נוסף תפריט חדש - תפריט תצוגה. בתפריט זה אפשר לעדכן ולנהל את התזרים בשלוש צורות חדשות :

   מסך התאמת בנק - מסך מפוצל - מסך התאמת התזרים מול חשבון הבנק (קיים גם בגרסה הקודמת).

   מסך מורחב - באפשרות תצוגה זו ניתן לראות את התזרים כאשר שדה הסוגים (האופציונלי) נמצא בהמשך השורה, בצורה זו קל לנהל ולהקליד גם את שדה הסוגים.
  באופציית מסך מורחב ניתן גם לפתוח ולעדכן מספר תזרימים במקביל וזו על ידי לחיצה על תפריט קובץ ופתח תזרים נוסף.

   מסך חשבונות מאוחד - מסך חדש וייחודי לתוכנת התזרים. במסך זה ניתן לראות מספר חשבונות בנק במקביל על מסך אחד. ולעדכן אותם באופן מיידי. ניתן לנהל במסך זה עד 15 חשבונות בנק במקביל. השלב הראשון להפעלת המסך הוא בחירת התזרימים שיופיעו וזה על ידי בחירה מרובה של קבצי התזרים - לחצן ctrl במקלדת. לאחר מכן יש לבחור את טווח התאריכים למסך המשולב. במסך שיפתח נוכל לראות את החשבונות שבחרנו וסיכום כללי לכלל החשבונות בעמודה השמאלית ביותר. כל בנק נוכל לראות סיכום הכנסות והוצאות יומי, יתרת החשבון ופער היתרה ממסגרת האשראי שנקבעה. בעזרת מסך זה נוכל לנווט את הפעילות העסקית בין חשבונות הבנק הצורה יעילה ביותר. כל לחיצה על סכום בטור ההכנסה וההוצאה יפתח לנו מסך פירוט התנועות המרכיבות את הסיכום היומי. במסך זה ניתן לעדכן באופן מיידי את התנועות ולהוסיף תנועות חדשות. מיד בסיום העדכון ירוענן המסך המשולב ונוכל לראות את ההשפעה על כלל חשבונות הבנק.

    המרות מטבע - ניתן במסך אחוד החשבונות גם לראות חשבונות בעלי מטבעות שונים ולהמיר אותם לכלל מטבע אחיד. בעזרת לחיצה על הקישור "ללא המרה" מתחת לשם החשבון יפתח מסך, בו נוכל להמיר את הסכומים המופעים בדוח על ידי הכפלה או חלוקה בשער המטבע.

 • עדכון 301105 - 10/12/2005

  מסך התאמת בנק

  מסך התאמת בנק החדש מקל באופן משמעותי את התאמת התזרים אל מול חשבון הבנק. באמצעות המסך ניתן לראות במבט אחד על תנועות התזרים ודף הבנק באינטרנט.

  כניסה למסך התאמת הבנק דרך תפריט פעולות , התאמת בנק.

  בחלקו התחתון של המסך ניתן לראות קישורים לכל אתרי הבנקים באינטרנט ולחיצה על הקישור המתאים תעביר את המסך לאתר הבנק. כאשר יעלו תנועות הבנק על המסך, ניתן להשוות אותן אל מול התכנון התזרימי שלנו בחלקו העליון של המסך.

  סימון תנועות - כדי להקל על התאמת התנועות אל מול דף החשבון, ניתן במסך תנועות התזרים לסמן את התנועות שהותאמו ולהדגיש אותן בצבע ירוק. סימון התנועות מתבצע על ידי לחיצה על הריבוע הירוק המופיע בצד ימין של כל תנועה בתזרים. לחיצה נוספת עליו תבטל את ההדגשה.

  העברת תנועות - לעיתים, חלק מהתנועות בתכנון התזרימי לא מתבצע במועד המתוכנן בבנק. (דוגמא, אם נתנו שיק לספק אולם הוא לא פרע אותו במועדו.) תנועות אלו אנו מזיזים יום אחד קדימה בתכנון התזרים. על מנת להקל על העברת התנועות ו"לחסוך" את הקלדת התאריך, מקש F8 יעביר באופן אוטומטי את תאריך התנועה יום אחד קדימה.

  מומלץ להשתמש במסך ההתאמה ברזולוציה של 768*1024.

 • עדכון 310705 - 1/8/2005

  תוספות-

  העברה והעתקת שורות מתזרים לתזרים - ניתן להעביר ולהעתיק מספר שורות מתזרים קיים לתזרים אחר. אפשרות זו מתבצעת על תוצאות הסינון במסך הסינון על ידי לחצן העברה הנמצא בתחתית המסך. ניתן לבחור אם להעתיק את השורות לקובץ (בחירת הקובץ ע"י לחצן עיון) או להעביר אותם (מחיקת השורות מקובץ המקור). בכל מקרה לא ימחקו או יועתקו שורות הנמצאות מוקדם יותר משורת האיפוס.

  הארכת פעולות קבועות - באמצעות פעולה זו ניתן להאריך את הפעולות הקבועות הקיימות בתזרים. לדוגמא, אם הזרמנו פעולה קבועה עד סוף השנה, במקום לפתוח פעולה קבועה חדשה לשנה הבאה, ניתן לבחור את הפעולה הקיימת ולהאריך את תוקפה לזמן נוסף. אפשרות זו נמצאת בתפריט פעולות במסך התזרים. כאשר נבחר בתפריט "הארכת פעולות קבועות" נבחר את הפעולה אותה נרצה להאריך ויפתח מסך ובו פרטי הפעולה הקיימת כאשר תאריך ההתחלה הוא תאריך ההמשך של הפעולה הקיימת ובעוד אנו נוסיף את תאריך הסיום החדש שאנו רוצים.

  דוח סיכומי ביניים - באמצעות דוח חדש זה ניתן לעקוב באופן מדויק אחרי הפעילויות שלנו בתזרים. דוח זה נותן אפשרות לחתוך באמצעות מסך הסינון את הפעולות שלנו בתזרים ולמיין ולסכם אותם לפי שדות נבחרים. לדוגמא : נוכל להוציא חתך של שיקים בחוץ לטווח תאריכים מסוים ולאחר מכן למיין אותם כולל סיכוי ביניים, לפי חודשים, פירוטים, סוגים וכו'. אפשרות זו קיימת על התוצאות במסך הסינון ובאמצעות מקש : .

  תיקונים -
  הדפסה - הדפסה וסיכום תנועות גם במינוס, הדפסת דוח התזרים לפי שדה המיון הנבחר וצבעים המודגשים במסך.

  מסך סינון - לחצן "נקה" מוחק גם את בחירת הסיווגים והסוגים הקודמת.

  החלפה - ניתן להחליף ולשנות גם את צבע השורה במסך "מצא והחלף".

 • עדכון 311003 - 10/11/2003

  אפשרות החלפה כללית - ניתן להחליף בבת אחת מתוך מסך הסינון מספר רשומות . לדוגמא : לשנות פירוט, סיווג, סכום ותאריך על מספר שורות במקביל.
  הדגשת שורה - אפשר לסמן שורה נבחרת ולהדגיש אותה בצבעים : אדום, סגול וירוק.
  שדה סוג - מעבר מהיר במקלדת לשדה סוג, בעזרת מקש tab לאחר שדה הוצאה וכן הרחבת אפשרות השימוש במקש F2 גם לשדה זה.
  איחוד קבצים - ניתן לבצע איחוד קבצים ממספר ספריות שונות.
  פעולות קבועות - אפשרות לבחירת שורה מודגשת גם במסך פעולות קבועות והסרת ההגבלה של מספר תווים בשדה פירוט במסך זה.


ת.ד. 121 מושב חמד 50295 | טלפון: 1599-590-555