תוכנת תזרים מזומנים
מסכי התוכנה   הורדת עידכונים   כניסת משתמשים   ניהול תזרים בעסקים   תזרים לארגונים גדולים   פורומים   לקוחות   פגישת הדגמה

הורדת עדכונים לתוכנה

לחצו כאן להורדת עדכוני תוכנה

את העדכונים ניתן להוריד אך ורק אם הלקוח נמצא במסגרת השירות השנתי

עדכון 2010.23.04 - 24/12/2012

 

 חיבור יבוא נתונים מבנק ירושלים :

ממשק יבוא דפי החשבון שופר וכלל בעדכון גם יבוא נתונים מבנק ירושלים. אפשרות היבוא מבנק זה נוסף על ממשקי היבוא מהבנקים הבאים : בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי, בנק בינלאומי, בנק מרכנתיל, בנק אוצר החייל, בנק מסד, בנק אגוד, בנק פאג"י, בנק ערבי ישראלי, משקי עמק יזרעאל, משקי גרנות, משקי דרום.

 אפשרות הדפסה של פירוט תנועות מתוך מסכי התנועות

כאשר המשתמש מנווט בתוך אחד מהדוחות הניהוליים של המערכת : דוח תזרים חודשי / שבועי / יומי, מסך חשבונות מאוחד, מסך מפוצל עם גרף יתרה, דוח גיזברי, דוח סיכום חודשי ספקים ולקוחות. יכול המשתמש ללחוץ על אחד ממספרי הסיכום ולקבל את פירוט התנועות המרכיבות את הסיכום. במסך פירוט התנועות הקופץ נוסף לחצן "הדפס" המדפיס את חתך התנועות המופיע בחלון, ללא צורך לחתוך אותן מחדש ולהדפיס דרך מנגנון הסינון.

בנוסף, הלחצן קיים גם במסך התאמת הבנקים, בחלונות "סיים התאמה" :תנועות שהיו בתזרים ולא היו בבנק, ותנועות שהיו בבנק ולא היו בתזרים - כך שגם את התנועות האלו ניתן להדפיס לצורך מעקב.

 אפשרות עצמאית של המשתמשים לתיקון קבצים

תקלת "מסד נתונים לא מזוהה" או "unrecognize database format" דרשו מהמשתמש פניה למרכז התמיכה לתיקון הקובץ. בעדכון נוסף בתפריט הקובץ אפשרות "תיקון ודחיסת קובץ" המאפשר לתקן את הקובץ באופן עצמאי.

לוחצים על אפשרות "תיקון ודחיסת קובץ" ובוחרים את הקובץ התקול בתיבת הקבצים, ומערכת התזרים תבקש אישור לתיקון הקובץ. בסיום הפעולה המערכת תודיעה שהתיקון בוצא בהצלחה וניתן לפתוח את הקובץ באופן רגיל.

 

 ממשק חדש ליבוא נתונים מתוכנת ריווחית אונליין

בעדכון האחרון נוספה אפשרות (בתשלום נוסף)  לממשק חדש לחיבור מערכת התזרים ללקוחות האונליין של תוכנת ריווחית. הממשק הוא אוטומטי לחלוטין ובעזרתו ניתן ליבא לתזרים את הנתונים הבאים : שיקים דחויים של לקוחות בקופה ומופקדים בבנקים, שיקים בחוץ לספקים, חשבוניות פתוחות לקוחות וספקים לפי מועדי תשלום צפוי, חשבונות עיסקה והזמנות עבודה פתוחות לפני מועדי תשלום צפויים

בנוסף שופר ממשק המרת הקבצים ויבוא הנתונים בתזרים ובגירסה המעודכנת מאפשר יותר גמישות לניהול הנתונים המיובאים

 


ארכיון עידכונים

לחצו כאן להורדת עדכוני תוכנה


ת.ד. 121 מושב חמד 50295 | טלפון: 1599-590-555